WelKOM BIJ DE PALINGRIJDERS.

 

KALENDER 2020 WTC De Palingrijders Groep A Groep B Groep C Dames Groep
A
Groep
B
Groep
C
Dames Zelf te
betalen
(ONDER VOORBEHOUD VAN WIJZIGINGEN - ZIE WEBSITE)
Afstand (km) Start uur  
KALENDER 2020 WTC De Palingrijders
Groep A
Groep B
Groep C
Dames
Groep A
Groep B
Groep C
Dames
Zelf te
betalen
(ONDER VOORBEHOUD VAN WIJZIGINGEN - ZIE WEBSITE)
  Afstand (km) Start uur  
FEBRUARI          
  Zondag 23 feb Fietsenwijding 70 60 50 40 9u aan de kerk  
MAART         Uur  
  Zondag 1 mrt (eigen rit) 80 70 60 40 8u30 8u30 8u30 8U30  
  Zondag 8 mrt Ename Classic (Herzele) 150 - 115 - 90 - 40 --- 7u30 7u30 7u30 --- X
      (eigen rit) 80 70 60 40 8u30 8u30 8u30 8U30  
  Zondag 15 mrt (eigen rit) 85 75 65 40 8u30 8u30 8u30 8U30  
  Zondag 22 mrt Berendries rit (Elst) 85 85 75 45 8u30 8u30 8u30 8U30  
  Zaterdag 28 mrt Gent-Wevelgem (Start in Wevelgem) 220 - 135 - 85 - 60 --- 6u30 aan lokaal (wagens) --- X
      Dwars door het Pajottenland (Liedekerke) 135 - 115 - 80 - 60 7u30 aan lokaal (wagens)  
  Zondag 29 mrt (eigen rit) 100 80 70 45 8u30 8u30 8u30 8U30  
APRIL            
  Zaterdag 4 apr Ronde Van Vlaanderen(Antw - Oudenaarde) 259-133-83 --- afspreken (wagens) --- X
  Zondag 5 apr (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8U30  
  Zondag 12 apr PASEN - Unitas Steenhuize 100 80 80 50 8u 8u30 8u30 8U30  
  Maandag 13 apr Peter Van Petegem Classic (Brakel) 158 - 109 - 77 --- 7u30 aan lokaal (wagens) --- X
  Zondag 19 apr Egmontfietstocht - WTC Den Hert Zottegem 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 26 apr RALLY PALINGRIJDERS - Herdenkingsrit
Tommy Van De Ponseele
110 85 85 50 8u 8u30 8u30 8u30  
MEI            
  Vrijdag 1 mei Fietsen tegen Kanker - GP Ferdi Van Den Haute (Zandbergen) 100 100 100 50 7u30 7u30 7u30 8u30  
  Zondag 3 mei (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zaterdag 9 mei Willems veranda's classic (WTC De Wijngaard - burchtweide) 145 - 115 - 80 - 55 60 7u 8u 8u 8u  
  Zondag 10 mei Brakelse lenterit (voetbalkantine Brakel) 120 90 90 50 8u 8u 8u 8u30  
  Zaterdag 16 mei Trofee de muur - Altebra (Ophasselt) 140 - 110 - 80 --- 7u30 7u30 7u30 ---  
  Zondag 17 mei (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Donderdag 21 mei O.H. HEMELVAART - Ronde van Schoonderhage 105 85 85 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 24 mei Memorial Paridaens (Buitenbeentje) 105 85 85 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 31 mei Pinksteren - Tilff-Bastogne-Tilff 250 - 168 - 125 - 90 --- afspreken (wagens) --- X
      (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8U30  
JUNI            
  Zaterdag 6 jun BARBECUE      
  Zondag 7 jun BARBECUE      
  Zondag 14 jun (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 21 jun (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zaterdag 27 jun Serge Baguet Classic (Lierde) 168 - 133 - 88 48 7u 7u 7u 8u30 X
  Zondag 28 jun Saapjesmarathon WTC De Torenvrienden 130 90 90 60 8u 8u30 8u30 8u30  
JULI            
  Zondag 5 jul (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zaterdag 11 jul Bultjesfietstocht (start bij Patricia) 105-60 60 7u30 7u30 7u30 8u30  
  Zondag 12 jul (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zaterdag 18 jul Geluveld cyclo (Geluveld) 150-120-80 --- 6u30 aan lokaal (wagens) --- X
  Zondag 19 jul (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 26 jul Rochustocht Oosterzele 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
AUGUSTUS            
  Zaterdag 1 aug La Pittoresque (Natoye) 190-150-115-90 --- afspreken (wagens) ---  
  Zondag 2 aug (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 9 aug (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Vrijdag 14 aug REIS VOERSTREEK (+ eigen rit voor
thuisblijvers --> km hiernaast)
110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zaterdag 15 aug REIS VOERSTREEK 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 16 aug REIS VOERSTREEK 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Maandag 17 aug REIS VOERSTREEK (+ eigen rit voor
thuisblijvers --> km hiernaast)
110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 23 aug (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 30 aug (eigen rit) 100 75 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
SEPTEMBER          
  Zaterdag 5 sep Sven Nijs Classic (Baal) 120 - 80 - 60 --- 7u aan lokaal (wagens) --- X
  Zondag 6 sep (eigen rit) 110 85 75 50 8u 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 13 sep (eigen rit) 100 80 70 50 8U30 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 20 sep (eigen rit) 100 80 70 50 8U30 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 27 sep Wijngaardvrienden - St Rochus sportzaal
Herzele
100 80 70 50 8U30 8u30 8u30 8u30  
OKTOBER            
  Zondag 4 okt (eigen rit) 100 80 70 50 8U30 8u30 8u30 8u30  
  Zondag 11 okt Afsluitende rit         8u30 koffie met koeken  
                         
  Zaterdag 24 okt Kampioenenviering            
             
NOVEMBER            
  Donderdag 19 nov Algemene vergadering      
             
DECEMBER            
  Zondag 20 dec Kerstrit (feestcomité)      
             


* De feestcomité ritten zijn buiten klassement.
indien op zondag een rit op verplaatsing wordt gereden is er ook steeds een eigen rit vanuit het clublokaal mogelijk (in groepsverband) [top]